DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: O NÁS , KONTAKT

AUTORSKÁ PRÁVA A KOPÍROVÁNÍ

Info o autorských právech, možnosti kopírování obsahu a umístění odkazů na stránky DRACI.NET

Autorská práva

Všechny informace zveřejněné na stránkách http://www.draci.net - zejména texty, obrázky a zdrojové kódy stránek a skriptů - jsou předmětem ochrany autorského práva ve smyslu Autorského zákona.

Prohlašujeme, že s výjimkou explicitně uvedených citací, článků, příspěvků apod. jsou autory veškerých textů, fotografií, kreseb, ikon a ostatní grafiky uvedení lidé, případně firma AIKON s.r.o. a mají právo dávat nebo také nedávat souhlas k užití svého díla. Rovněž se snažíme respektovat cizí práva k jejich duševnímu vlastnictví, proto u citací uvádím autora s případným odkazem do seznamu použitých zdrojů a případně stránku, odkud byl text použit. Pokud se domníváte, že jsme Vaše práva porušili, prosím, kontaktujte nás přes náš kontaktní formulář případně na náš email.

Výjimkou z výše uvedených textů, fotografií a další grafiky jsou loga použitých aplikací, používaných webových služeb, loga firem apod.

Kopírování informací z těchto stránek

Explicitně zakazujeme jakékoli použití části nebo celého obsahu těchto stránek, jejich reprodukci, kopírování, úpravu a zvláště prezentaci na jiných internetových stránkách bez výslovného souhlasu uvedených autorů nebo firmy AIKON s.r.o.

Předpokládáme, že respektujete zákon. Pokud byste chtěli použít na vlastních stránkách či jinak publikovat informace uvedené na našich stránkách, prosíme, kontaktujte nás nebo autora. Předem upozorňujeme, že budeme trvat na splnění následujících podmínek:

  1. Obsah bude použit výhradně neziskově. V případě ziskového použití to bude nutné řešit samostatně smlouvou dle Autorského zákona.
  2. Vždy bude uveden zdroj http://www.draci.net s tím, že byl udělen souhlas k převzetí u vás umístěných obrázků a textů.
  3. Budeme informováni o tom, na kterých stránkách je převzatý obsah zveřejněn, a to včetně případných budoucích přesunů stránek na jiné adresy.
  4. Jedná-li se o použití mimo webový prostor, pak nás zajímá formát (leták, brožura, ...), účel publikace a počet kopií.
  5. Chceme znát rozsah přebíraného dopředu. Přebírání větší části se bráníme. Jednak tím trochu chráníme čas vložený do tvorby stránek a také děláme různé zásahy a opravy. Jistě pochopíte, že nejsme schopni dělat úpravy u kopií ani oznamovat provedené změny všem, kteří si od nás berou nějaký obsah. Omezením počtu kopií se tedy snažíme omezit počet námi vytvořených případných chyb.
  6. Pokud budete přebírat texty, pak musí zůstat zachován smysl včetně významu, popisu apod..

Víc podmínek nemáme. Myslíme, že nejsou obtížně splnitelné, a pokud si myslíte, že pro vás nejsou akceptovatelné, budete muset naše texty a obrázky oželet.

Umístění odkazu

Zatímco na převzetí části stránek potřebujete souhlas, nebráníme nikomu v tom, aby na své stránky umístil odkaz na naše stránky. Navíc to považujeme za nejrozumnější způsob "přebírání" informací - odkazem na jiné stránky.

Pokud se tedy k tomu odhodláte, nabízíme různé barevné varianty malého banneru šíře 88 px. Na banner klikněte pravým tlačítkem myši a banner si uložte. Poslední je jen textový odkaz, pokud nechcete použít obrázek.

Pro méně zdatné nebo líné autory přidáváme ke každému ještě rámeček s textem odkazu. Stačí do něj kliknout myší, zmáčknout Ctrl+A, Ctrl+C a pomocí Ctrl+V vložit na patřičné místo a případně opravit cestu k banneru podle toho, kam si jej uložíte.

DRACI.NET - informace o dracích všech typů, tvarů a rozměrů
DRACI.NET - informace o dracích všech typů, tvarů a rozměrů
DRACI.NET - informace o dracích všech typů, tvarů a rozměrů
DRACI.NET - informace o dracích všech typů, tvarů a rozměrů
DRACI.NET

Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote