DRACI.NET KITECENTRUM.CZ AIKON s.r.o.
 
Kategorie: AKCE

Drakiáda Bořitov 2008

Informace o průběhu drakiády.

V neděli (21.9.2008) dopoledne nám dokonce svítilo i sluníčko a vítr byl silnější v rozsahu asi tak 3-5bft. Okolo oběda se začalo zatahovat, ale naštěstí zůstalo jen u toho. Vír začal být poryvovější asi 1-4bft. Co se týče návštěvnosti tak dopoledne nic moc, odpoledne se to trochu zvedlo, ale určitě to nepřesáhlo stovku. Díky tomu byla účast v soutěžích menší.

V soutěži akrobatických draků bylo osm soutěžících. Potěšující je, že z toho tři byli z Brna a dva se umístili na 1. a 2.místě. Škoda, že nemohli přijet 323F, Sacredmoon a Orer, aby ukázali své umění a Orer potvrdil své vítězství z minulé drakiády.

Také nepřijeli hosté z Rakouska, protože jim zase kolidoval termín s akcí v Rakousku. Takže tam chyběli jejich velcí draci a větrná tělesa.

Powerkiting se zase nekonal, protože vítr vál v ose letiště. Takže zájemci si aspoň zkoušeli létat s menšími tažnými draky na místě. Návštěvníci, kteří přišli bez draka, si jej mohli zakoupit na našem stánku.

Sobotní večerní létání nevyšlo, protože pršelo a vítr byl okolo 6-7bft.

Foto z drakiády

Všeobecné informace o drakiádě


Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote