Zdroj: http://www.draci.net/2.kolo-ceske-stunt-kitove-ligy-vanocni.a109.html  •  Vydáno: 3.1.2011 13:32  •  Autor: PeVal

2. kolo České stunt kitové ligy - Vánoční

naish logo Druhého "Vánoční" kolo České stunt kitové ligy bylo fiaskem. Do soutěže přišlo jen jedno video ...

Soutěž je pro všechny, kteří létají s akrobatickými říditelnými draky a chtějí ukázat své létání ostatním a ještě si při tom zasoutěžit. Přečtěte si pravidla. Přihlášení je nezávazné a přihlásit se můžete kdykoliv do ukončení kola.

I když jde o soutěž, tak není nutné vyhrát, protože o cenu se losuje a každý tak má možnost být vítězem. Všichni také víme, že dovednosti každého z nás závisí na počtu odlétaných hodin, takže není nutné brát tuhle soutěž příliš vážně. Opravdu není nutné vyhrát, ale zúčastnit se. Ať to je co nejvolnější a šanci mají všichni ;-)

Důležité termíny

Odměna pro všechny zúčastněné bude losování o speciální tričko.

Přihlášení je nezávazné a přihlásit se můžete kdykoliv do ukončení kola. Když tak připište i s čím létáte, jak dlouho apod. Přihlášky posílejte na delux nebo michal47.

Přihlášení účastníci:

Zaslaná soutěžní videa

Michal47

originál ve formátu AVI (velikost 17,4 MB)

Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player.
     

 

Hlasování v 2.kole ČSKL 2010

Vzhledem k tomu, že zaslat video do termínu se podařilo jen Michal47 (Delux měl problém s drakem - prasklá tyčka), tak hlasování nemá cenu. Vyhrává Michal47.

Přiznám se, že mne toto kolo dost zklamalo, protože se nikdo nepřihlásil. Doufám, že to snad již v dalších kolech bude lepší a budou se hlásit i jiní zájemci ne jen organizátoři ;-)