DRACI.NET
 
Kategorie: KURZY

ZIMNÍ KURZY POWERKITINGU

Nabídka zimních kurzů powerkitingu - basic a snowkiting kurz

Svištění po zasněžených pláních

Termíny, pokud není stanoveno, se domlouvají na základě povětrnostních podmínek dopředu telefonicky, mailem nebo osobně. Pro větší skupiny je možné dohodnout výrazné slevy.

basic kurz

Obsahuje školení a tréninkový kurz (bodydraging) určený pro úplné začátečníky. Ukáže Vám, jak nejlépe postupovat při ovládaní draka/kitu a vašich prvních letových pokusech. Budete seznámeni s bezpečnostními pravidly, vhodným výběrem terénu a posuzováním povětrnostních podmínek. Za pomoci instruktora budete technicky rychle postupovat vpřed a po krátkém čase zjistíte, že ovládat tažný drak/kite podle svých představ není až tak náročné. V závěru kurzu budete mít možnost ověřit si získané zkušenosti také za pohybu na lyžích, snowboardu, bruslích apod..

Doba trvání kurzu: 5 hod.
Minimální počet účastníků: 2 osoby
Cena: 1300 Kč
V ceně: plně vybavení tažní draci/kity, výuka, bezpečnostni pomůcky


snowkiting - kurzy snowkiting - kurzy snowkiting - kurzy snowkiting - kurzy

snowkiting kurz

Máte rádi zimu a jízdu po zasněžených pláních? Svistot lyží nebo snowboardu pod svýma nohama? Už ovládáte draka/kite více než on vás? Ale není to podmínkou, jen dobrým předpokladem. Pak tento kurz je právě pro vás. V kurzu dostanete základy startu, rozjezdu a postupného pohybu po rovině v různých směrech. Jsou podrobně probrány všechny způsoby manévrování v závislosti na velikosti tažného draka/kitu, síly větru a větrných nárazech. Dostanete kvalitní základ jak po školení dále postupovat a předcházet komplikacím. Pozor - po úspěšném zvládnutí kurzu je snowkiting velmi návykový!

Doba trvání kurzu: 10 hod.
Minimální počet účastníků: 4 osoby
Cena: 2300 Kč
V ceně: plně vybavení tažní draci/kity, výuka, bezpečnostni pomůcky, v ceně není zapůjčení lyží, snowboardu, bruslí apod., ale je možné za příplatek zajistit


snowkiting - kurzy snowkiting - kurzy snowkiting - kurzy snowkiting - kurzy

Další informace vám rádi sdělíme osobně nebo telefonicky. Neváhejte, přihlaste se co nejdříve!

Doporučte: icon email Pošli článek Linkuj Jaggni to ! Přidej na topčlánky.cz Pridat.eu pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk
Uložte si: Clip to Evernote